Kupujesz/sprzedajesz pojazd?

Sprawdź VIN przez SMS lub WWW

Dla kogo jest easyVIN?

easyVIN jest zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Na podstawie numeru VIN możesz sprawdzać informacje na temat samochodów, motocykli, cieżarówek, autobusów, skuterów. Możesz to zrobić przed zakupem, podczas wynajmu, uzbezpieczenia, sprzedaży i w dowolnej chwili jeśli tylko chcesz.

Sprzedawcy pojazdów nowych i używanych

Możesz korzystać z naszych usług zdobywając zaufanie swoich klientów.
Sprzedając nowy pojazd możesz wygenerować raport z naszego systemu i uwiarygodnić jego datę produkcji jak i inne podstawowe dane zakodowane w numerze nadwozia VIN.
Sprzedając pojazd używany możesz niewielkim kosztem zweryfikować i uwiarygodnić informacje o przedmiocie sprzedaży przedstawiając raport z naszego systemu.
Przyjmując pojazd do komisu możesz go zweryfikować i nie narażać potencjalnych klientów na ryzyko wykrycia nieprawidłowości, modyfikacji nadwozia, wyposażenia czy silnika. Masz też pewność, że dane w dokumentach są zgodne z informacjami zakodowanymi w numerze VIN.


altKlienci indywidualni

Jeśli jesteś posiadaczem pojazdu, zamierzasz nabyć nowy lub używany pojazd, czy chcesz sprzedać i być pewny tego co sprzedajesz możesz samodzielnie sprawdzić w łatwy sposób pojazd korzystając z naszego systemu. Dowiedz się jaki jest rok modelowy twojego pojazdu, numer seryjny, system bezpieczeństwa, jaki jest typ nadwozia oraz rodzaj i pojemność jednostki napedowej.


Instytucje finansowe

Zarówno duże jak i mniejsze instytucje finansowe mogą korzystać bez ograniczeń z zalet naszego systemu. Na podstawie raportów generowanych przez nasz automatyczny system identyfikacji i weryfikacji pojazdów możesz szybko uzyskać fabryczne informacje producenta i oszacować ryzyko kredytowe, leasingowe, wycenić środki trwałe, amortyzację.

Instytucje ubezpieczeniowe

Ocenia trafnie ryzyko ubezpieczeniowe pojazdu. Sprawdź miejsce produkcji i typ pojazdu i oszacuj ile będzie kosztował likwidacja szkód. Jeśli jesteś dużą firmą ubezpieczeniową, małym brokerem czy agentem ubezpieczeniowym zabezpiecz się i sprawdź informacje podawane przez twojego klienta.
Oceniaj trafnie ryzyko ubezpieczeniowe i przedstawiaj najkorzystniejszą ofertę na rynku.

Możesz korzystać z informacji zgromadzonych w naszych bazach danych zarówno za pośrednictwem strony internetowej, ale także możesz mieć nieograniczony i szybki dostęp do naszych danych z użyciem technologii web-service, po przez zintegrowanie naszego systemu z własnym systemem CRM, systemem analizy ryzyka ubezpieczeniowego, kalkulatorem ubezpieczeniowym itp.

Instytucje rządowe

Instytucje rządowe mogą korzystać z naszego systemu zarówno do prostych i szybkich weryfikacji pojazdów po przez formularze na WWW np. Urzędy Rejestracji Pojazdów jak i w celu ujednolicenia baz danych na temat pojazdów np. CEPIK, Policja.

Mediaalt

Nasze dane są ujednolicane i standaryzowane w celu łatwego i prostego prezentowania w pełnej postaci lub po prostu zweryfikowania pojedynczych informacji o silniku czy nadwoziu.
Firmy informacyjne, media promocyjne mogą korzystać z naszego serwisu i przedstawiać podstawowe informacje o pojazdach zakodowane przez producenta w numerze VIN, uzupełniając je o konkretne treści kontekstowe zależne od pisanego artykułu.
Jeśli chcesz korzystać z naszego serwisu w mediach tradycyjnych, drukowanych skontaktuj się z nami w celu ustalenia zakresu usługi.


Branża motoryzacyjna

Jeśli prowadzisz zakład naprawy pojazdów, stację badania pojazdów, handlujesz częściami zamiennymi możesz korzystać z naszego serwisu w celu szybkiej weryfikacji danych producenta pojazdu. Możesz też zintegrować własny system wyszukiwania części zamiennych do szybkiego i jednoznacznego zweryfikowania rocznika i typu pojazdu na podstawie numeru VIN.


Branża transportowa i spedycyjnaalt

Logistyka transportu to bardzo skomplikowany proces, korzystaj z naszego systemu w celu prawidłowego dobrania pojazdu do potrzeb transportowanych ładunków. W naszym systemie możesz zweryfikować każdy pojazd poczynając od samochodu osobowego, ciągniki siodłowe, przyczepy i naczepy, motocykle, skutery.

Wiadomości

Witamy w nowej wersji serwisu easyVIN 2.0
Z przyjemnością informujemy o uruchomieniu nowej wersję serwisu easyVIN 2.0 Beta.
Opublikowano: 2012-06-12
easyVIN 2.0 wersja Beta
Najważniejsze jest zadowolenie klientów.
Opublikowano: 2012-06-12
Aktualizacja baz danych.
Jak często aktualizujemy bazy danych?
Opublikowano: 2012-06-12
Ostatnio sprawdzane numery VIN:
  • +++VF7UD9HZCAJ774383
  • +++WVWZZZ9NZ3Y158761
  • +++WVWZZZ9NZ3Y158761
  • +++WVWZZZ9NZ3Y158761
  • +++W0L0AHL0855244246
  • +++W0L0AHL0855244246
  • +++VF1JAAC0E24018109
  • +++JMP0NH66WYX015739
  • +++WAUZZZ8E43A216575
  • +++WAUZZZ8E43A216575
TOP 5 - ostatnie sprawdzenia
1. volkswagen Polo volkswagen
2. volkswagen Polo volkswagen
3. volkswagen Polo volkswagen
4. opel Astra opel
5. opel Astra opel
TOP 5 - marki pojazdów
1. volkswagen volkswagen
2. audi audi
3. opel opel
4. seat seat
5. skoda skoda
Wyraź
swoją
sugestię